Uživatel: Heslo:
Registrace Ztráta hesla

O agentuře


  • Už vás nebaví pořád nerozumět své práci?
  • Toužíte pochopit CELNICTVÍ jako obor včetně jeho návaznosti na daně a statistiku?
  • Stále nemůžete najít tu pravou, zajímavou a vzrušující práci? Ani nevíte kde hledat?
  • Trávíte v zaměstnání spoustu času, protože nezvládáte, nechápete a už nemáte pomalu kapacitu na nic jiného?
  • Nemáte chuť prohledávat internet a číst nicneříkající, obecné, staré nebo vysloveně chybné články?
  • Nemůžete si dovolit drahá studia a už vůbec se vám nechce absolvovat nepovedené a nudné semináře, kde vám na vaše otázky stejně nikdo neodpoví a vaše problémy nikoho nezajímají?

Vzdělávací agentura IDEA představuje úplně nový koncept odborného vzdělávání:

Unikátní – IDEA se jako jediná v ČR úzce specializuje na komplexní vzdělávání v oblasti celnictví a přímo navazujících oborů (DPH při dovozu a vývozu, statistika, tarifování, dodací podmínky, exportní balení, řízení jakosti v oblasti automotive, obchodně-celní angličtina …). Proto nabízíme nejvyšší kvalitu služeb.

Profesionální – IDEA zaměstnává a spolupracuje výhradně s profesionály ve svých oborech. Učí u nás pouze lidé s dlouholetou celní praxí. Současně jde o zkušené lektory se schopností tuto komplikovanou oblast přiblížit posluchačům.

Individuální – počet míst v kurzech je omezen tak, aby měl lektor prostor na jednotlivé dotazy přímo z praxe a individuální přístup. Vyjíždíme za svými klienty přímo do firem. Náš zájem o klienta nekončí poslední minutou kurzu, ale se všemi jsme v e-mailovém či telefonickém kontaktu, kdy pomáháme odpovídat na otázky a řešit zapeklitosti, které přináší každodenní praxe. Naši klienti tak nejsou na své problémy sami. Kdykoliv se na nás mohou obrátit s žádostí o konzultaci, radu, pomoc. Toto drobné poradenství je pro naše klienty bezplatné.

Komplexní – IDEA pořádá veřejné kurzy s různorodou celní problematikou, individuální firemní semináře šité na míru, víkendovou či semestrální obchodně-celní angličtinu, poradenství a konzultace v oblasti celnictví, interní celní audity, ale především rekvalifikační kurzy CELNÍ DEKLARANT akreditované MŠMT. Zkrátka celnictví od A do Z.

Akreditované – náš rekvalifikační kurz CELNÍ DEKLARANT je akreditován MŠMT a je tak vnímán nejen jako důležitá součást celoživotního vzdělávání, jejímž úkolem je zvýšit kvalifikaci a zlepšit šance našich klientů na trhu práce, ale Celní správa ČR uznává tento rekvalifikační kurz k prokázání způsobilosti a odborné kvalifikace v řízení o udělení certifikace AEO (Oprávněný hospodářský subjekt), což je jediná cesta k získání různých forem zjednodušených postupů či jiných úlev v celním řízení. Podmínka prokázání způsobilosti a odborné celní kvalifikace je v systému certifikace AEO povinná.

Exkluzivní – našimi klienty jsou exportní a importní firmy, celní deklarace, manažeři logistiky, expedic, nákupčí, účetní, ekonomové …, kteří hledají speciální a velmi odborné informace. U nás je najdou.

Transparentní – IDEA prezentuje konečné ceny (žádné dodatečné náklady a fakturace) a lektory, kteří mají dlouhodobé a hluboké zkušenosti s celní problematikou a navazujícími obory. Teoretiky u nás nenajdete.

Následné operativní konzultace klientů IDEA zdarma!

Martina Jiříková

majitelka agentury, lektorka a odborný garant
2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek