Uživatel: Heslo:
Registrace Ztráta hesla

O agentuře


Vzdělávací agentura IDEA vznikla v červenci roku 2013 a svým zaměřením reaguje na zvyšující se zájem o pravidelné a systematické vzdělávání v oblasti mezinárodního obchodu, cel a daní a nedostačující kvalitní nabídku v tomto směru.


Jsme malá agentura zakládající si na odbornosti a na osobním přístupu bez zbytečných formalit, čemuž odpovídá i výběr našich lektorů. Naším cílem je spokojenost klientů a vysoká odborná úroveň poskytovaných služeb.


Semináře jsou určeny deklarantům, zástupcům v celním řízení, ekonomům a účetním, obchodníkům, exportérům, importérům, ale i studentům a široké veřejnosti, kteří chtějí proniknout do tajů celnictví a souvisejících odvětví. Zaměřujeme se především na oblast mezinárodního obchodu, cel a s tím souvisejících daní, ale naše nabídka se bude stále rozšiřovat. Vloni jsme se zaměřili na začátečníky a mírně pokročilé a poprvé pro ně zorganizovali dva běhy rekvalifikačního kurzu Celní deklarant. Letos tento rekvalifikační kurz bude vypsán v září a na jaře se budeme věnovat pokročilým zájemcům o celní problematiku, pro které jsme nachystli pětidenní seminář nazvaný Průvodce úskalími exportu a importu. Co se týče firemních školení, jezdíme za vámi čím dál víc po celé republice a nově rovněž i na Slovensko. A letos také rozšíříme nabídku školení o oblast řízení jakosti v oblasti automotive, která má u nás i na Slovensku při dovozu a vývozu velké zastoupení a tyto otázky zajímají velké množství dovozců a vývozců.


Rádi bychom reagovali na vaše specifické potřeby. Chceme vám nabízet vzdělávání, které pro vás bude především v praxi využitelné a přínosné a které vás naučí něco nového. Jsme proto otevření také vašim návrhům a tématům, stejně jako možnosti konání vybraného semináře přímo na vašem pracovišti.

 

„Není hanba upadnout, ale příliš dlouho ležet.“
Francouzské přísloví

 

Vaše Martina Jiříková Usmívající se
2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek